Zumba Atomic

 

V nedeľu 03.júla 2011 sme privítali v našej obci leto veľkou a jedinou Zumbatomic party. ZumbAtomic party – nápad uskutočniť túto pary vyšiel od detí, ktoré sa pravidelne stretávali počas školského roka v Mojzesove v KD, každý pondelok a úžasne sa zabávali a tancovali.

 

 

Naša party sa konala v už spomínanú nedeľu. Zúčastnilo sa 30 detí – z Mojzesova, zo Šurian, z Palárikova, z Mane, z Černíka i z Trávnice. Pozrieť a zazumbovať si prišli i dospelí. Našu úžasnú party sme začali o druhej hodine a pravdupovediac neskončili sme podľa plánu, ale nabití energiou a skvelou neopísateľnou náladou sme zumbovali o hodinu dlhšie a ZumbAparty sme ukončili okolo šiestej hodiny. Nebojte, nezumbovali sme celé štyri hodiny, veď to by detičky ani nevydržali. Zumba tance striedali zumba aktivity: zumba stoličkový tanec, zumba plagáty, zumba choreo a iné.

Detičky si mohli zakúpiť i zumba náramky, čelenky a nálepky a ochutnať šťavnaté melóny, banány a iné dobroty.

Zumba party otvorila zumbAtomic inštruktorka Jarka z Palárikova a o organizáciu a dve hodinky neopísateľnej zumby a skvelej nálady sa postarala zumbAtomic inštruktorka Dominika .

Tak ako sme leto privítali, tak sa s ním i rozlúčime ďalšou ZumbAtomic party v septembri a od septembra začíname i zumbAtomic hodiny. Info: na obecnej stránke

 

Napísala: zumba inštruktorka Dominika

   
© obec.mojzesovo.sk